Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pálffyho slávnosti vína 2023

Pálffyho_slávnosti_vína_2023
 
Doprajte si gurmánsky zážitok plný vôní a chutí, ktorý poteší vaše zmysly!
 
Zažite degustáciu vín piatich lokálnych vinárstiev v hudobnom sprievode jazzového tria v jedinečnej atmosfére Smolenického zámku. O zahájenie premiérového ročníka Pálffyho slávností vína sa postará gróf Martin Pálffy, vnuk grófa Jozefa Pálffyho st., iniciátora prestavby Smolenického zámku, aj spolu s manželkou.

VSTUPENKY

V rámci vstupenky klasik obdržíte aj vínový pohár s logom Pálffyho slávností vína a dukáty na desať vzoriek vína.
V cene VIP vstupenky získate navyše garantované miesto na sedenie vo VIP zóne v tesnej blízkosti pódia so živou hudbou a o Vaše pohodlie sa počas celého podujatia postará personál zámku. Súčasťou VIP vstupenky je aj predjedlo, hlavné jedlo a dezert.
 
VIP menu
predjedlo: prosciutto, žltý melón, toast
hlavné jedlo: bravčová panenka na slanine, dubáková omáčka, pečený zemiak
dezert: orechová štrúdľa s vanilkovým krémom
 
Pre vegetariánsku verziu je nutné dopredu kontraktovať: prevadzka.kc@savba.sk. V opačnom prípade budete mať automaticky mäsovú variantu!
 
VIP vegetariánske menu
predjedlo: mozzarella, cherry paradajky, bazalka, toast
hlavné jedlo: rizoto s grilovanou zeleninou
dezert: orechová štrúdľa s vanilkovým krémom
 
Vychutnajte si skvelé lokálne vína, započúvajte sa do príjemnej hudby, potešte svoje chuťové poháriky a zažite deň, počas ktorého sa budete cítiť ako naozajstní zámockí páni.

UBYTOVANIE NA ZÁMKU

Neviete, ako sa po podujatí dostanete domov? Na Smolenickom zámku je možné rezervovať si izbu, alebo apartmán a predĺžiť si tak nevšedný zážitok až do rána.
 
Pre viac informácii ohľadne ubytovanie navštívte webovú stránku zámku, alebo kontaktujte recepciu: recepcia-zamok@savba.sk.
 
Tešíme sa na Vás v sobotu 3. júna 2023 od 15:00 na Hornom a Dolnom nádvorí Smolenického zámku. Vstupenky si môžete zakúpiť na maxiticket.sk.