Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Pravda

Dátum: 03.04.2024 19:00 - 03.04.2024 21:00
Miesto: Kultúrny dom Smolenice
Pravda

Michel je úspešný, šarmantný a sexi. A samozrejme, vždy o krok pred ostatnými. To, že už pol roka podvádza svoju manželku so ženou svojho najlepšieho priateľa, považuje za úplne normálnu a prirodzenú vec.

Remeslo poloprávd, milosrdných lží a “zahmlievania” na všetky strany, ovláda priam majstrovsky. Je to totiž jeho povinnosť. Nemôže predsa pravdou ubližovať ľuďom, na ktorých mu záleží.

"Keby si ľudia jedného dňa prestali klamať, nezostal by na svete ani jediný pár pokope. Totálna globálna katastrofa. Znamenalo by to vlastne zánik našej civilizácie." To sú slová Michela, hlavného predstaviteľa brilantnej komédie Floriana Zellera, v podaní Divadla 13. Opona.

Či už s jeho slovami súhlasíte, alebo nie, musíte uznať, že niečo na tom bude… Obzvlášť potom, keď v takejto “životnej filozofii” nezostáva náš hrdina osamotený. Nič totiž nie je tak, ako sa na prvý pohľad zdá. Dva manželské páry, nevera a všade samá “pravda". 

Hrajú: Marek Majeský, Peter Sklár / Viktor Vincze st., Soňa Norisová, Helena Krajčiová / Martina Bučková.

Vstupenky si môžete zakúpiť prostredníctvom ticketportal.sk alebo v úradných hodinách na Obecnom úrade Smolenice. Cena vstupenky je 20 eur.  

Pravda_Plagat_Smolenice_web_2