Smolenickí stolnotenisti sa zúčastnili turnaja v Horných Orešanoch

Dátum: 13.10.2023
Autor: Obec Smolenice
Počet videní: 512
2 min. čítania

Deti pôsobiace v športovom krúžku pri ZŠ s MŠ Smolenice - stolný tenis žiakov - sa spolu s trénermi Vladimírom Krátkym a Ľubošom Rybom zúčastnili prvú októbrovú sobotu (7.10.2023) 9. Detského stolnotenisového turnaja v Horných Orešanoch.

Podujatia s medzinárodným obsadením (Slovensko, Česká republika a Rakúsko) detí vo veku od 6 do 15 rokov so šiestimi desiatkami súťažiacich sa mladí smolenickí stolní tenisti zúčastnili po druhý raz.

Všetci smolenickí účastníci vrátane trénerského dua vzorne reprezentovali nielen miestnu základnú školu, ale aj obec Smolenice a peknými výkonmi a výsledkami potešili tak oboch trénerov, ale aj zúčastnených divákov v prevažnej väčšine rodičov detí.

V kategórii od 10 do 12 rokov obsadil Filip Štibraný delené 11. miesto a Matej Petrovič delené 15. miesto, v kategórii od 13 do 15 rokov boli Kevin Hečko a Matej Vlachovič na delenej piatej priečke a a Vlastimil Uhlík obsadil devätnáste miesto.

"Chcem touto cestou poďakovať vedeniu obce, ktoré nám aj cestou dotácií pomáha venovať sa zaujímavému športu, ktorým stolný tenis bezpochyby je. Stolný tenis je športom napomáhajúcim rozvoju telesných, fyzických ale i mentálnych schopností detí stolnotenisového krúžku ako aj nás dospelých," dodal Vladimír Krátky.

Kompletné výsledky a ďalšie fotografie nájdete stolnotenisovyturnaj.eu.