Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Smolenickí stolnotenisti na turnaji v Petrove

Dátum: 23.10.2023
Autor: Obec Smolenice
Počet videní: 1060
2 min. čítania
Smolenickí stolnotenisti na turnaji v Petrove

Mladí smolenickí stolnotenisti sa zúčastnili ďalšieho detského turnaja, keď tentokrát navštívili juhomoravskú obec Petrov.

Zástupcami nášho stolnotenisového krúžku boli žiaci ZŠ Smolenice v zložení Matej Petrovič, Filip Štibraný, Patrícia Štibraná, Kevin Hečko, Vlastimil Uhlík, Matej Vlachovič a Patrik Ténai.

Vladimír Krátky a Luboš Ryba ako vedúci stolnotenisového krúžku pri ZŠ Smolenice opäť vysoko vyzdvihli a ocenili nielen športovú reprezentáciu, ale v prípade týchto detí predovšetkým „kamarátske" správanie sa na tomto podujatí.

Všetci "naši" chlapci sa umiestnili v hornej polovici „štartového poľa" a niektorí z nich siahali aj na tie najvyššie umiestnenia.

"Sme potešení nielen výsledkami našich zverencov, ale aj tým, že je badateľný pokrok v ich športových schopnostiach. Tie nám, ale predovšetkým týmto deťom, dávajú výraznú nádej a perspektívu dobrého napredovania nielen po stránke športovej, ale aj morálnej a predovšetkým kolektívnej v duchu "sme jeden tím" Svojimi výkonmi navyše príkladne reprezentujú aj obec Smolenice," vyzdvihol svojich zverencov Vladimír Krátky.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.