Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Aj váš hlas môže pomôcť k získaniu grantu na podporu stolného tenisu

Dátum: 15.02.2024
Autor: Obec Smolenice
Počet videní: 474
3 min. čítania
Aj váš hlas môže pomôcť k získaniu grantu na podporu stolného tenisu

Stolnotenisti O.Z. Betonári Horné Orešany sa zapojili do výzvy Trnavského kraja – „Tvoríme kraj“ a úspešne prešli do finále online hlasovania z participatívneho rozpočtu Trnavského samosprávneho kraja „Tvoríme kraj“. Získať grant na podporu stolného tenisu im môžeme pomôcť aj vy SMS hlasovaním, ktoré je zdarma.

Finančné prostriedky chcú použiť na zabezpečenie stolnotenisových turnajov pre deti, mládež a dospelých po materiálnej stránke (občerstvenie, trofeje pre najlepších ...), ktorých sa pravidelne zúčastňujú aj naše deti a naši stolnotenisti z ŠK TTC Smolenice. Plánujú aj nákup kvalitného ozvučenia na zabezpečenie turnajov v našom okolí.

Stolnotenisti z Horných Orešian sú spriatelení s našimi domácimi stolnotenistami a sú ochotní podať pomocnú ruku, organizačne a aj technicky pomôcť pri organizovaní pripravovaného 1. stolnotenisového turnaja v Smoleniciach.

AKO HLASOVAŤ ?

  1. Navštívte web, kde získate podrobné informácie a pozorne si prečítajte návod - https://stolnotenisovyturnaj.eu/o-nas/hlasovanie-ttsk-2024
  2. Ak viete ako hlasovať, kliknite na priamy hlasovací link Trnavského samosprávneho kraja - https://tvorimekraj.trnava-vuc.sk/
  3. Nájdite si projekt (zvoľte okres Trnava) s názvom - "Amatérsky stolný tenis pre deti, mládež a dospelých v Trnavskom regióne"
  4. Treba hlasovať za 3 projekty - za ich projekt a treba hlasovať aj za ďalšie dva, inak je hlasovanie neplatné. Ďalšie dva projekty môžu byť zvolené aj z iného okresu v Trnavskom kraji
  5. Dôkladne prosím vyplňte formulár, ktorý po odoslaní treba potvrdiť aj kódom, ktorý Vám príde v SMS
  6. SMS hlasovanie je bezplatné, trvá cca 1 min.

TOTO JE JEDNA Z MOŽNOSTÍ, AKO MÔŽETE KVALITU STOLNÉHO TENISU V NAŠOM REGIÓNE PODPORIŤ A OVPLYVNIŤ AJ VY!

HLASOVANIE PREBIEHA LEN DO 25. FEBRUÁRA 2024 do 23:59! ĎAKUJEME ZA KAŽDÝ VÁŠ HLAS!

Banner-vyzva_1

-----

Krátky videozostrih z detského stolnotenisového krúžku v Horných Orešanoch nájdete tu.

Ak by ste chceli pomôcť Betonárom aj venovaním 2% príjmu z Vašich daní, viac informácií a aj tlačivo na stiahnutie nájdete tu.

SMS_hlasovanie_VUC