Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

V Smoleniciach pokračujú práce na optickej sieti

SÚBOR
Dátum: 26.02.2024
Autor: Obec Smolenice
Počet videní: 609
2 min. čítania
V Smoleniciach pokračujú práce na optickej sieti

Spoločnosť Slovak Telekom a.s. na základe platného územného rozhodnutia OcÚ/OŽP/362/2021/ÚR/Zý a platného rozkopávkového povolenia, vydaného miestnym Obecným úradom v Smoleniciach, bude realizovať v priebehu rokov 2024 optickú sieť.

Celý proces výstavby, informovanosti o službách a cenách až po samotné pripojenie je nastavený bez nutnosti občanov podnikať ďalšie aktívne kroky.

Počas výstavby sa zrealizuje hlavný rozvod optickej siete v obci a domové prípojky ku každému domu, za hranicu pozemku (za plot). Za týmto účelom budú obyvatelia priebežne oslovovaní pracovníkmi firmy, ktorá bude realizovať zemné práce, aby určili miesto prechodu na pozemok. Tí, ktorí nebudú súhlasiť s ukončením za plotom, budú mať optiku ukončenú pred plotom domu.

Po ukončení výstavby budú majitelia každého objektu osobne kontaktovaní obchodníkmi spoločnosti Slovak Telekom, a.s., ktorí v prípade záujmu následne zabezpečia zavedenie optickej prípojky priamo do domu. 

Predpokladaný termín začatia prác je 26.02.2024 a predpokladaná dĺžka realizácie je dva mesiace. Práce budú vykonávané aj počas víkendov.

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
OZNAM o realizácii stavby (Smolenice) (002)_OPTIKA Veľkosť: 144.2 kB Formát: pdf Dátum: 26.2.2024