Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

pretečená kanalizácia

Vyriešený
Prijatý: 27.06.2024
Zodpovedaný: 12.07.2024
Autor: Marián
Zodpovedal: Obec Smolenice

Podnet:

Dňa 26.6.24 počas búrky pretiekla odpadová kanalizácia pred domom č.39 a vedľajším domom.Závada bola ihneď nahlásená na Ob. úrad.Dňa 27.6. v odpoludnia sa stále s tým nič nerobí,sú tam vytečené fekálie a je tam nedýchateľné, nehygienické prostredie. Jedná sa o Neštich.


Odpoveď:

Dobrý deň, kontaktoval sme TAVOS, kvôli množstvu výjazdov by však mohli prísť až v pondelok. Oslovili sme preto DHZ Smolenice, jeho členovia dnes miesto vyčistia od nečistôt. Následne budeme kontaktovať SEZAKO, ktoré potrubia prepláchnu a vyčistia.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.