Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Nefunkčné osvetlenie Komenského 49

Vyriešený
Prijatý: 18.10.2023
Zodpovedaný: 23.10.2023
Autor: Silvia
Zodpovedal: Obec Smolenice

Podnet:

Dobrý večer, nahlasovala som rovnako osobne pani starostke 29.9.2023 problém s osvetlením na Komenského 49, nakoľko svieti každá jedna lampa, okrem tejto konkrétnej, resp. táto je v tesnej blízkosti nášho domu, takže o nej viem, že nesvieti.

A bolo by fajn, keby sa spojazdnila, nakoľko je tu tma ako v rohu a nie je to veľmi príjemné. V minulosti bol šetriaci režim, kedy svietila každá druhá lampa, ale teraz svieti každá, tak sa chcem spýtať, či sa aj toto porieši a bude tu opäť svetlo. Ďakujem.
Silvia


Odpoveď:

Dobrý deň, šetriaci režim naďalej pokračuje. Ako Vám bolo aj pani starostkou povedané, Vaša lampa je tá, ktorá svietiť nemá.

Touto cestou Vás, a rovnako aj ďalších občanov chceme poprosiť, aby ste svoje podnety posielali buď prostredníctvom tejto sekcie, alebo ich nahlásili pracovníčkam úradu počas úradných hodín na obecnom úrade, ktoré ich zapíšu.

V ostatnom čase sa totiž opakovane stáva, že rôzne podnety sú nahlasované "len tak medzi rečou" pri náhodných stretnutiach v potravinách, v kultúrnom dome, či na ulici a môže sa stať, že budú opomenuté. Ďakujeme.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.