Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Prasknuté zrkadlo na Lesnej

Vyriešený
Prijatý: 08.11.2023
Zodpovedaný: 23.02.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Smolenice

Podnet:

Na ulici Lesná je prasknuté zrkadlo.


Odpoveď:

Zrkadlo bolo vymenené za nové.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.