Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Tma na Lesnej

Práve riešime
Prijatý: 28.01.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Obec Smolenice

Podnet:

Na ulici Lesná medzi domami 6 a 7 vzniká tma, ako v rohu. Hlavne, že lampa svieti na chodník, ako je zrkadlo, po ktorom snáď nikto nechodí. Komunikujte troška aj s občanmi, keď vypínate lampy v uličkách. Radšej vypnúť lampu, ktorá svieti do okna a nie bárs ktorú bez rozmýšľania.


Odpoveď:

Dobrý deň, hneď po zmene spôsobu svietenia v obci sme vyzývali občanov, aby dali svoje návrhy na prípadné zmeny. Viaceré prišli okamžite a ďalšie chodia aj naďalej. Každú posudzujeme a tie, ktoré sú na prospech občanov obce, priebežne realizujeme. 

Z Vami spomínanej ulice sme doteraz nezaznamenali žiaden podnet. Ulicu si vo večerných hodinách prejdeme a na základe toho vyhodnotíme, kde by prípadné zmeny boli prínosom. 

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.